• 0
Mūsu pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi

Mazumtirdzniecība: PET tara un vāki pieejami mūsu produktu katalogā. Caurspīdīgajai PET tarai nav noteikts minimālais pasūtījumu daudzums.  

Standarta pasūtījuma izpildes laiks: Precēm no mūsu kataloga 3 nedēļas. 

Jums nepieciešama krāsaina PET burka vai vāks? Spējam nodrošināt pasūtījuma izpildi ar Jūsu izvēlētu krāsu. Minimālais pasūtījuma daudzums 10 000 - 20 000 gabali. 

Vai vēlaties jaunu produkta dizainu, bet neesat pārliecināti kā patērētājs uz to reaģēs? Izvēlieties no mūsu produktu kataloga PET preformu ar Jums nepieciešamo diametru un saņemiet izpūstu veidni 4 nedēļu laikā. Izpūstas veidnes ražošanas izmaksas ir samērīgas un ieguldītās investīcijas atmaksājās arī izmēģinājuma partijai. Pasūtiet paleti ar produkciju pa īpašu cenu un novērtējie patērētāja reakciju. 

Ja Jūsu projektam neder neviena no mūsu preformām, pēc diametra, vītnes veida vai svara, to ir iespējams pielāgot, lai rezultātā Jūs saņemtu jaunu optimāli Jūsu prasībām atbilstošu produktu. 

Lai piegādātu 2000 - 3000 paraugus nepieciešams izgatavot liešanas un pūšanas formas sagataves. Piegādes laiks no 6 - 8 nedēļām. Gala rezultātā Jūs saņemat nevis prototipu, bet gan gatavu iepakojumu, kuru būs iespējams uzpildīt, testēt un arī nolikt veikala plauktā. Veiksmes gadījumā produkts sasniedz nākamo etapu, kad tiek gatavota jau presforma sērijveida ražošanai, tomēr, ja sasniegtais rezultāts Jūs neapmierinās, zaudējumi ir minimāli. Ieguldījumu summa atkarīga no produkta specifikas, jebkurā gadījumā izmaksas ir pieticīgas. 

Sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu: projektēšanas darbs, 3D modeļa izveide, presformas sagataves izstrāde, testa partijas izgatavošana.

Jūsu uzņēmums jau darbojas šajā biznesā un Jums nepieciešama tikai preforma? Mēs varam Jums piedāvāt mūsu katalogā pieejamās vai izgatavot Jūsu prasībām atbilstošu jaunu preformu. Sadarbojamies ar augstas klases preformu dizaineriem no Itālijas, Vācijas un Lielbritānijas. 

Specifiskas īpašības: PET taru var ražot ar UV filtriem, paaugstinātu barjeru skābekļa plūsmai un pievienojot specifiskas izejvielas var radīt iepakojumam "sarmas" un arī "samta" virsmas efektu. 

Piedāvājam individuālus dizaina risinājumus ne tikai PET burkām un flakoniem, bet arī vāku ražošanā. Mēs varam izstrādāt projektu un ražot vākus uz pasūtījuma un piegādāt kopā ar burku/flakonu vai arī atsevišķi. Skrūvējami vāki, vāki ar dozatoru, vāki ar kontrolgredzenu, flip - top un disc - top vāki, bērnu drošie vāki un citi. 

SIA TRYPET ražotos vākus varam Jums piegādāt ar jebkuriem ieliktņiem, kas tirgū pieejami: putots PE ieliktnis, pašlīmējošs ieliktnis, indukcijas folija ieliktnis (vienkomponenta un divkomponenta ar termolaku un polimēra sakausēšanas slāni uc. ), ar un bez apdrukas.

Piedāvājam izgatavot arī aizbāžņus, dozatorus, mērkarotes un traukus. Varam projektēt un izgatavot daudz un dažādus šāda tipa plastmasas aksesuārus.  

Piedāvājam saviem klientiem arī citus pakalpojumus - piemērotas kartonas kastes izvēli gatavās produkcijas iepakošanai un piegādei, kā arī glabāšanas termiņu testu veikšanu. Saziniet ar mums un esam gatavi apspriest visas Jūs interesējošās detaļas!