• 0
PAR MUMS

PAR MUMS

Mūsu uzņēmums ir dibināts 2005.gadā Latvijā ar mērķi rast nestandarta risinājumus PET taras (pirmkārt PET burku), kā arī plastmasas vāku ražošanai. Biznesa idejas būtība bija piedāvāt klientam individuāli izstrādātus un kompleksus piedāvājumus vienuviet, PET taru ar vāku, ieliktņiem un pārējo nepieciešamo. 

SIA TRYPET kopš dibināšanas orientējas uz starptautisko tirdzniecību. Šobrīd uzņēmums savu produkciju eksportē uz 16 Eiropas valstīm un turpina paplašināt eksporta tirgus.

Uzņēmums ražošanas procesā izmanto abus visplašāk izplatītos PET taras ražošanas veidus: divu stadiju ar preformas izgatavošanu kā starproduktu pēc tam izmantojot pūšanas metodi un mono stadiju, kad gatavā tara tiek izgatavot vienā aparatūrā no PET granulām. Standarta termoplasta automātā tiek izgatavoti vāki un citi aksesuāri no polimēra izejvielām. 

Uzņēmums patstāvīgi ir jaunu ideju ģenerēšanas procesā. Regulāri papildinām savu piedāvāto produktu klāstu. 

Nosūtiet mums pieprasījumu un Jūs pārliecināsieties, ka mēs spējam nodrošināt pasūtījumu izpildi savlaicīgi, kā arī atrast loģistikas risinājumu saražotās produkcijas piegādei par konkurētspējīgu cenu.