• 0
Jauna preformu un pudeļu sērija ar kakla diametru 38 mm

Jauna preformu un pudeļu sērija ar kakla diametru 38 mm

2022.gada augustā TRYPET  veica veiksmīgu jaunās presformas testēšanu, lai varētu ražot preformu ar kakla diametru 38 mm. Preformai pieejamas divas kakla apdares versijas, katrai no tām divas svara opcijas: 38 mm 3-Start Bericap, kas ir 29 un 35 gramus smagas, kā arī 38 mm 1-start SP400, 32 un 38 gramus smagas. 

TRYPET ražošanā izmanto izpūšanas iekārtu un virkni izpūšanas formu, lai izgatavotu 200 ml, 250 ml, 325 ml un 375 ml pudeles. 

Izmantojot piegādātāju preformas TRYPET šajā segmentā darbojas jau vairākus gadus. Pašu radīta preforma ļaus būtiski uzlabot tehniskās īpašības un nodrošināt elastīgāku piegādi.

Šajā gadījumā galvenais mūsu patērētājs ir garšvielu ražotāji. TRYPET preformas kakla diametrs 38 mm ir 100% pielāgots kompānijas Global Grinders (Dienvidāfrika) dzirnavām, kas ir pasaules līderis šajā jomā. Citu piegādātāju preformas arī tiek piedāvātas ar Global Grinders dzirnavām, tomēr standarta ražojums nav ideāli piemērots. Mūsu pudeles dizains ir veidots ciešā sadarbībā ar Global Grinders. Esam priecīgi saviem klientiem piedāvāt pēc pasūtījuma izgatavotas garšvielu pudeles ar dzirnavām. 

Pudeles ar 38 mm 1-start SP400 piemērotas netikai Global Grinders vākiem, bet arī Minipet un citu kompāniju vāku ražojumiem. 

Turklāt mūsu pudeļu dizains ļauj tās izmantot ar standarta 38 mm Bericap vāciņu. 

TRYPET preformu diapazons ļauj ražot produktus ar 200, 500 ml un lielāku tilpumu. Jaunas izpūšanas presformas cena nepārsniegs 3000 eur, pat ņemot vērā katra klienta individuālās dizaina vēlmes.