• 0
KVADRĀTVEIDA BURKU UN VĀKU SĒRIJA NO TRYPET

KVADRĀTVEIDA BURKU UN VĀKU SĒRIJA NO TRYPET

TRYPET turpina turēties pie savas stratēģijas, ražojot PET iepakojumus ar skrūvējamie vākiem, kas neatbilsts tradicionālajiem standartiem.

Saņēmām pasūtījumu no klienta kvadrātveida burku un vāku izstrādei. Šāda veida risinājums pastāv jau ilgāku laiku, tomēr pielāgošana konkrētajam dizainam bija diezgan liels izaicinājums. PET ir sarežģīts materiāls taisnu formu un sienu izveidei. Kvadrātveida forma burkai un vākam nozīmē, ka burkai jābūt novietotai noteiktā pozīcijā izpūšanas laikā. Vākam ir jāaizveras cieši, bet tomēr to nedrīkst būt pārāk grūti atvērt. Pats grūtākais uzdevums ir iekļauties budžetā, jo parasti šāda veida pasūtījumi nav lieli un netiek veikta masveida produkcijas ražošana. 

2022.gada beigās mūsu klients sāka savu augstas klases konfekšu fasēšanu TRYPET ražotajās burkās. Burkām ir 55 cm kakla diametrs un tilpums - 200 ml vai 350 ml. Uz burkas vāka ir klienta logotips. Lai kontrolētu blīvējumumu burkā tiek izmantots lift-and-peel indukcijas ieliktnis ar klienta logotipu uz tā. Ražošanas procesā tiek izmantots otrreiz pārstrādāts materiāls. 

TRYPET var izstrādāt un nodrošināt ražošanu līdzīgiem produktiem ar citu kakla diametru un burkas tilpumu, kā arī mainīt burkas augstumu un platumu. Pieejami arī dažāda tipa ieliktņi.