• 0
TRYPET SĀK 45SP400 BĒRNIEM DROŠU VĀKU PIEGĀDES

TRYPET SĀK 45SP400 BĒRNIEM DROŠU VĀKU PIEGĀDES

Bērnu drošie vāki (bieži vien tiek izmantots angļu valodas apzīmējums "CRC") tiek lietoti, lai novērstu iespējamību, ka bērns tiek klāt pie dažādām bīstamām vielām. Šim nolūkam CRC vāki ar speciālo dizainu tiek izmantoti, lai iepakotu medikamentus, kosmētiku, dažādu ķīmiju, kas tiek izmantota mājsaimniecību vajadzībām. 

CRC vāki ir projektēti tā, lai bērniem līdz 5 gadu vecumam apgrūtinātu iepakojuma atvēršanu ar potenciāli bīstamo saturu. 

Ir vairāki CRC risinājumu veidi. TRYPET ražo 2 komponentu vākus Push-and-Turn ("Uzspied un pagriez") tipa, 45SP400 standarta. CRC vākus piedāvājam klientiem ar mūsu ražotajām 45 mm kakla diametra burkām. 

Mūsu ražotnes vāki tika testēti saskaņā ar PN-EN ISO 8317:2016-03 standartiem un tik apstiprināti realizācijai. Pēc pieprasījuma varam Jums nosūtīt neatkarīgas laboratorijas eksperta ziņojumu. 

Vāki pieejami standarta krāsās, nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī individuālu pieeju krāsu izvēlē. 

TRYPET piedāvā CRC vākus ar dažādiem ieliktņiem, arī pašlīmējošos ieliktņus, lift-and-peel tipa ieliktņus, viena un divu komponentu indukcijas ieliktņus. Piedāvājam individuāla dizaina ieliktņus ar uzdruku, šī opcija pieejama pasūtījumiem virs 100 000 gabaliem.  

Tuvākajā nākotnē uzņēmums plāno attīstīt šo produktu līniju.