• 0

Līdz ar ārkārtējas situācijas izsludināšanu Latvijā sakarā ar Covid-19 izplatīšanu

Mūsu birojs pāriet uz attālinātu darba režīmu. Apmēklētāju pieņemšana notiks tikai pēc iepriekšējā pieraksta. Preču pasūtījumi tiks pieņēmti tikai elektroniskā veidā uz mūsu e-pasta adresi info@trypet.lv. Sargiet sevi un esiet veseli!
  • Kāpēc TRYPET?
  • Ar vienu klikšķi var tikt atrasti vairāki uzņēmumi, kas piedāvā dažādu formu un tilpumu PET konteinerus. Šie uzņēmumi daudzus gadus ir pārstāvēti tirgū un to piedāvājuma klāsts ir iespaidīgs. Tādējādi, rodas jautājums: kāpēc būtu jātērē laiks mūsu mājaslapai?
    Iemesls ir mūsu unikāla pieeja. Ražotāju dzīve kļūst ārvien grūtāka, jo klienti prasa individuālus risinājumus ar zemākām cenām. Mēs pierādam, ka tas ir iespējams.
    Katram uzdevumam ir vairāk ka viens risinājums. PET taras izgatavošanai tiek pielietotas divas pamattehnoloģijas – divu stadiju (ar preformas izmantošanu) un monostadijas, un mēs pielietojam abas. Mēs izmantojam gan ražīgās automātiskās iekārtas, gan pusautomātiskās iekārtas nelielu pasūtījumu izpildei. Veicam vāku ražošanu un to komplektēšanu ar ieliktniem, ražojam arī nestandarta izstrādājumus. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2005.gadā tika izstrādāti simti burku un flakonu veidi, unikālas preformas un vairāki vāki.